Fotobudka Bielsko-Biała – Jaworze – Jasienica – Brenna

Fotobudka Bielsko - Jaworze - Jasienica - Brenna

Pomysł na udaną imprezę?
Fotobudka! Czyli niepowtarzalne ujęcia z Twojego przyjęcia.

Kiedy grupowe, aranżowane zdjęcia nikogo już nie cieszą, wtedy pojawia się właśnie ona – atrakcja, która generuje niezliczone okazje do śmiechu oraz… zdjęcia, oczywiście. Bo pamiątkowe fotki nie muszą wiać nudą!

Zapewnij swoim gościom olbrzymie pole do popisu – niech ogranicza ich tylko własna wyobraźnia… Spokojnie, pomożemy Ci w tym! Wraz z Fotobudką dostarczymy Ci mnóstwo oryginalnych akcesoriów, które pozwolą nie tylko na urozmaicenie zdjęć, lecz także na wcielenie się w szereg różnych postaci. Peruki, okulary, zabawne napisy – to tylko niektóre z akcesoriów, które pokochają Twoi goście. Salwy śmiechu gwarantowane!

Jak to działa?

Nie musisz robić nic, bo… zdjęcia robią się same. Serio! Fotobudka jest maksymalnie zautomatyzowanym urządzeniem – sama odlicza, pstryka fotki i je drukuje. Konstrukcja jest w pełni wyposażona we wszelkie udogodnienia – lampę, aparat, drukarkę, czy komputer wysokiej jakości. Działa kompleksowo i stworzona została właśnie po to, by bawić Twoich gości oraz pozostawiać ich z piękną pamiątką z Twojego przyjęcia. Nie możesz sobie tego wyobrazić? Spokojnie, nasza obsługa będzie w pobliżu i w razie potrzeby we wszystkim Ci pomoże.

Kiedy szczególnie przydaje się Fotobudka? Zawsze, kiedy chcesz rozkręcić swoją imprezę. Zaproś nas na swoje urodziny, wieczór panieński lub kawalerski, czy wesele. Atrakcja ta doskonale sprawdzi się także na eventach branżowych, szkolnych czy przyjęciach okolicznościowych. I choć rezerwuje niewiele miejsca w pomieszczeniu, z pewnością zajmie ugruntowaną pozycję w pamięci wszystkich imprezowiczów.

No dobrze, a ile to kosztuje? Fotobudka z reguły wynajmowana jest na określony czas, z różnymi opcjami dodatkowymi. Sam wybierasz, który pakiet odpowiada Ci najbardziej! A jeśli masz dla nas zlecenie niestandardowe… akceptujemy wyzwanie! Opowiedz nam o potrzebach Twoich oraz Twoich gości, a my spersonalizujemy dla Ciebie naszą ofertę. Szczegółowy cennik wynajmu Fotobudki na Twoją imprezę znajdziesz w cenniku.

Teraz Twój ruch! Czekamy na Twój kontakt. Nie możemy już doczekać się wspólnej zabawy!

Masz pytanie lub chcesz zarezerwować termin dla siebie?

Wybierz dogodną formę kontaktu: